Svet-Stranek.cz
Hudební skupina LEDVIN STONES - 100% živá hudba

Aktuality:Kdo nehraje živě, skončí s hubou v pivě!

Aktuality

1 | 2 |   další > | na konec >>
13.11.2019 Plesová sezóna 2020

Plesová sezóna 2020 úplně plná. Těšíme se na Vás!!! Již ale bez Honzy, který se rozhodl pověsit paličky na hřebík. Takže opět v klasické sestavě, opět plni elánu ;-) ❤️Vaši Stouni 👍

14.06.2018 Honza Dostál je také naším bubeníkem 🥁

Od sezóny 2017 máme oficiálně bubeníky dva! To jen tak nějaká kapela nemá!!! 😀 Ne, nebojte se! Oba najednou nehrají. Celkem pravidelně se na vystoupeních střídají. A kdo bubnuje lépe? Přijďte si nás poslechnout a posuďte sami... 😉

26.06.2015 KONEČNĚ LÉTO

Tak konečně tu máme léto, alespoň to astronomické. Děti se těší na prázdniny a my zase na akce, kde budeme hrát... Již jsme otevřeli letošní sezónu v campu Borný na Máchově jezeře, zítra uděláme zvukovou kulisu k výročí založení broumovského gymnázia a za týden nás budete moci slyšet na kopci ve Velkých Petrovicích, kde se o pódium podělíme s dívčí (dámskou) ... teď nevím, jak lépe bych to napsal .... kapelou Apples. O prázdninách budeme zase tak nějak objíždět různé kraje (což Michal dělá stále :-D ), ale vyjedeme asi i my s Milošem. Tak doufáme, že Vás někde uvidíme a že Vám muzikou třeba uděláme radost.... Krásné léto přeje za Ledviny David.

11.04.2015 JARO 2015

Omlouváme se, že jsme moc neaktualizovali naše stránky, ale snad se blýská na lepší časy....

Konečně jaro! Probudili jsme se jako správní medvědi ze zimního spánku.... vlastně ne! Ona žádná zima nebyla, takže ani my jsme nezaháleli. Každý týden na plese. A teď jaro... hráli jsme naposled na Medvědí boudě nad Špindlerovým Mlýnem. A konec byl celkem smutný, i když celý večer byla skvělá zábava... Ale něco musí skončit, aby něco ještě lepšího mohlo začít... takže se těšíme v penzionu Rezek!!! Přejeme hodně štěstí Milinovi s rodinou v novém působišti a doufáme, že se tam brzy také podíváme i s vybavením!!!

Můžete nás slyšett opět na čarodejnicích v Broumově dne 30.04.2015. S pěnicí Míšou Řehákovou oslavíme její 10. výročí vystupování s kapelou Elka. Moc rádi jsme přijali pozvání na oslavy sedmdesátin broumovského gymnázia. Do důchodu se však vůbec nechystá a tak to tam s Vámi pořádně rozjedeme...!
Určitě přijďte pobejt i na tradičních "Pivních slavnostech" ve Velkých Petrovicích. Kromě dalších bude na programu opět i naše maličkost. Takže ty ledvinový kameny pustíme řádně z kopce dolů do údolí Metuje!!! A aby té vody nebylo málo, otevřeme pro Vás dne 13.06 sezónu v Campu Borný na Máchově jezeře. Kromě toho podpoříme i červnový jarmark ve Žďáru nad Metují.

1 | 2 |   další > | na konec >>